KARABIYIK GIDA olarak, kurulduğumuz günden bugüne kadar belirlemiş olduğumuz prensipleri hiç taviz vermeden uyguluyor ve bunun neticesinde de başarılı işlere imza atıyoruz. Güçlü ve emin adımlarla büyümeyi temel ilke edinen firmamız oluşturduğu istihdam ve katma değer ile ülke ve bölge ekonomisine güç katmaktadır.

Firmamız, satış sonrasıda devam eden, Teknik Destek konularında müşterilerine %100 Memnuniyet esasına dayalı olarak hizmet vermektedir ve bu konuda sürekli altyapısını güçlendirmektedir.

Sahip olduğumuz tüm kaynaklarımızı müşterilerimizin ihtiyaçları, beklentileri ve memnuniyetleri doğrultusunda kullanıyoruz. Çağımızın gereklerini yerine getirerek, İleri teknolojiyi, doğru çözüm ortaklarını, kaliteli malzeme kullanımını bir arada sunarak, tüm projelerimize uyguluyoruz.

Yapmış olduğumuz tüm çalışmalarda kaliteli ürün ve zamanında teslim prensiplerimizden hiç taviz vermeden hizmet vermeye devam ediyoruz.

ޞirketimizin  başarısındaki  en  önemli  etken  olan çalışanlarımıza , tedarikçilerimize ve yıllardır şirketimize gösterdikleri güvenden  ötürü  müşŸterilerimize  teşekkürlerimi  sunarım.

KARABIYIK GIDA
YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Sedat KARABIYIK

 

TOP